REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dekoral Fashion – konkurs Metamorfozy

Dekoral Fashion zaprasza do specjalnego konkursu, w którym powalczyć można o metamorfozę siebie i swojego wnętrza. Zrób sobie zdjęcie w ciekawej stylizacji, wkomponuj je w jedną z aranżacji architektonicznych zaproponowanych przed Dekoral i... daj się ocenić!

Dekoral Fashion Metamorfozy

Fot. Dekoral

Konkurs Metamorfozy od Dekoral Fashion to propozycja dla wszystkich, którzy marzą o odmianie. Na stronie www.kolorowapolska.pl dostępna jest aplikacja, przy pomocy której można wkomponować swoją wystylizowaną postać w wybrane spośród zaproponowanych przed Dekoral tło. Liczy się pomysł, kreatywność i dobry smak.

W pierwszym etapie prace oceniać będą internauci, zaś spośród trzydziestu wybranych przez nich zgłoszeń jurorzy – Karolina Malinowska i Olivier Janiak – wyłonią zwycięzcę. Gra jest warta świeczki! Główna nagroda to metamorfoza siebie, w której pomoże stylistka Jola Stefańska, oraz wybranego wnętrza w swoim mieszkaniu pod okiem architekt Kamdi Sosnowskiej. Poza tym do wygrania w konkursie m.in. iPhone 5C.

Zgłoszenia nadsyłać można do 8 sierpnia 2014. Zasady konkursu na stronie akcji Kolorowa Polska.

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA