REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dekoracje wnętrz z Tchibo


"Co? Przecież Tchibo to kawa" mówili aktorzy w reklamach, które miały za zadanie przekonać Polaków, że ta znana z produkcji kawy marka oferuje w swoich sklepach również inne przydatne na co dzień produkty w limitowanych seriach. Okazuje się, że również osoby zajmujące się kreatywnym dekorowaniem wnętrz z wykorzystaniem farb również znajdą coś dla siebie w ofercie Tchibo.

Użycie stempla ściennego (fot. arch. Tchibo)

Jak widać na załączonych obrazkach dekoracje wnętrz oferowane przez Tchibo pozwalają na uzyskanie szerokiej gamy efektów nie tylko na ścianach, ale również meblach. W najnowszej kolekcji kupić można:

  • zestaw stempli ściennych
  • zestaw narzędzi do dekoracji ścian
  • kompresor do malowania

Jak to u Tchibo, seria jest limitowana, więc zainteresowanych zapraszamy do sklepów Tchibo lub na stronę internetową www.tchibo.pl.

Zestaw narzędzi do dekoracji ścian na stronach Tchibo (fot. arch. Tchibo)

Stemple w sklepie Tchibo (fot. rynekfarb.pl)

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA