REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Czarno to widzę – Kolory Roku 2018 PPG

Do roku 2018 czasu jeszcze sporo, ale marki PPG Paints i Olympic już ogłosiły swoje Kolory Roku 2018. To głębokie, ciemne odcienie, które mają być odpowiedzią na naszą potrzebę spokoju i prywatności.

Kolory Roku 2018 PPG

Kolor Roku 2018 Olympic, Black Magic. Fot. arch. PPG

Marka Olympic wybrała Black Magic – czerń, która stanowi doskonałe kontrastowe tło dla modnych szarości, delikatnych różów i ciepłych bieli. To idealna mieszanka męskości i kobiecości.

Jak radzi Dee Schlotter, starszy manager ds. marketingu koloru PPG, Black Magic pięknie wyglądać będzie na drzwiach wejściowych, stolarce okiennej (tworząc efekt ramy obrazu), szafkach kuchennych czy półkach. Świetnie prezentuje się także na drewnianych elementach dekoracyjnych.

Eksperci PPG Paints postawili natomiast również na czerń, ale z odcieniem indygo – Black Flame. Kolor ten, oprócz tego, że tworzy we wnętrzu nastrój przytulności i prywatności, ma w sobie dużo klasy i jest bardzo nowoczesny, a zarazem ponadczasowy. To barwa wieczorowego smokingu i małej czarnej.

Kolory Roku 2018 PPG

Kolor Roku 2018 PPG Paints, Black Flame. Fot. arch. PPG

Dee Schlotter twierdzi, że działa on jak kurtyna, stanowiąca świetne tło dla innych elementów dekoracyjnych, na przykład w odcieniach pastelowych. Można go stosować na ścianach, ale także na szafach, drzwiach i ramach okiennych. Podobnie jak Black Magic będzie dla nas wówczas wytchnieniem w pędzącym, chaotycznym świecie.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA