REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Colour Experience Room w Łodzi – pierwszy w Polsce!

W Łodzi powstała nowa, unikatowa przestrzeń kolorystyczna Colour Experience Room, w której prezentowane są farby proszkowe Axalta Coating Systems. 31 maja, w obecności klientów, architektów i projektantów z całej Polski, odbyło się jej uroczyste otwarcie.

Colour Experience Room AxaltaJako producent farb proszkowych Axalta Coating Systems bardzo dba o jakość dostarczanych farb i lakierów. Jakość ta przejawia się w końcowym wyglądzie powłoki lakierniczej – od niej zależy kolor (i jego trwałość), faktura oraz efekty specjalne. Obecnie, dzięki nowej przestrzeni kolorystycznej w Łodzi, producent będzie mógł zaprezentować projektantom i architektom możliwości swoich farb i lakierów w pełnej krasie.

Pierwszy w Polsce, drugi w Europie

Colour Experience Room ma ułatwić projektantom dobór odpowiedniego koloru i efektu, farby proszkowe Axalta mają bowiem tak wszechstronne zastosowanie, że wybór może sprawić kłopot. W nowym miejscu w Łodzi prezentowanych jest ponad 800 odcieni i efektów. Próbki mają postać specjalnych paneli, które ułatwiają swobodne dopasowanie do innych składowych projektu. W ten sposób klient, przy wsparciu eksperta ds. koloru Axalty, może bez problemu dobrać barwy potrzebne do osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Colour Experience Room Axalta

To absolutna nowość – otwarty w łódzkiej siedzibie Axalta Coating Systems Poland Colour Experience Room to pierwszy tego typu projekt w Polsce i drugi w Europie (poprzedni powstał w Lumen w Belgii). Kolejny powstaje obecnie w Dubaju.

Otwarcie z przytupem

W inauguracji nowej przestrzeni, 31 maja 2017, udział wzięli zaproszeni klienci firmy Axalta oraz architekci i projektanci z całej Polski. Spotkanie uświetnił występ wokalisty Michała Karpackiego, a wspólna zabawa przeciągnęła się do wieczora i trwała w najlepsze jeszcze po zachodzie słońca.

Colour Experience Room AxaltaColour Experience Room Axalta

Colour Experience Room jest nieustannie dostępny dla każdego inwestora, architekta czy projektanta. Oprócz paneli prezentujących odcienie i efekty na miejscu dostępna jest także komora do oceny kolorów w różnych widmach światła oraz wzorniki palet kolorystycznych (NCS, PANTONE, RDS, etc.). Istnieje również możliwość wykonania prototypu z wybraną farbą proszkową Axalta, zaś eksperci oferują profesjonalny konsulting w zakresie doboru odpowiedniej technologii powłoki lakierniczej.

Odwiedź nową przestrzeń kolorów!
Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o.
ul. Lodowa 130, 93-232 Łódź
tel. +48 42 677 16 78
powder.poland@axaltacs.com

Colour Experience Room AxaltaFirma Axalta Coating Systems dysponuje szerokim portfolio farb proszkowych w branży. Nasze farby proszkowe, takie jak Alesta, Teodur, Abcite i Flamulit, to wydajny i przyjazny dla środowiska sposób na powłoki lakiernicze. Wysokiej jakości termoutwardzalne i termoplastyczne farby proszkowe wytwarzane są w całej Europie dla wykonawców powłok dekoracyjnych i funkcjonalnych.

Axalta jest wiodącą światową firmą koncentrującą się wyłącznie na materiałach lakierniczych, która oferuje swoim klientom innowacyjne, kolorowe, piękne i niezawodne rozwiązania. Nasze lakiery przeznaczone są dla producentów samochodów, warsztatów renowacyjnych zajmujących się naprawą samochodów osobowych i dostawczych, dostawców silników elektrycznych i rurociągów oraz branży budowlanej i projektowane są z myślą o zapobieganiu korozji, zwiększaniu wydajności i zapewnianiu trwałości powlekanych powierzchni. Bazując na ponad 150 latach doświadczeń w branży lakierniczej, 12 800 pracowników firmy Axalta stale poszukuje sposobów, by jeszcze lepiej służyć ponad 100 000 klientów w 130 krajach, oferując im najlepsze systemy lakiernicze i techniki ich aplikacji. Więcej informacji na naszej stronie internetowej axalta.com i na Twitterze @Axalta oraz na LinkedIn.

Źródło, fot.: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 4
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA