REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Cyfrowy raport AkzoNobel za rok 2021

AkzoNobel opublikował swój cyfrowy raport 2021. Wynika z niego, że mimo pełnego wyzwań dla branży farb minionego roku holenderski koncern utrzymuje dotychczasowy kurs na drodze do realizacji swoich strategicznych celów.

raport AkzoNobel 2021

Fot. arch. AkzoNobel

Dostępny w formie cyfrowej raport prezentuje m.in. wyniki finansowe koncernu za ubiegły rok. Przychody ze sprzedaży wyniosły blisko 9,59 mld € (w porównaniu z 8,53 mld € w roku poprzednim). Wzrósł również zysk operacyjny (1,11 mld € w porównaniu z zeszłorocznym 963 mln €), jednak już skorygowany zysk operacyjny nieznacznie zmalał (1,092 mld € w porównaniu z zeszłorocznym 1,099 mld €).

Zmiana koncepcji w trakcie realizacji

Wynikom i informacjom opublikowanym w raporcie towarzyszy komentarz dyrektora generalnego AkzoNobel. Thierry Vanclancker mówi:

Udało nam się zabezpieczyć naszą rentowność, utrzymaliśmy również kurs, jeśli chodzi o naszą strategię Grow & Deliver. Zmiana koncepcji naszej firmy, którą wdrażamy od roku 2017, wciąż się realizuje i zbliża nas do pozycji lidera i wzoru dla całej branży.

Ważnym elementem strategii firmy, której poświęcono również osobną sekcję w ramach raportu, jest zrównoważony rozwój. W raporcie AkzoNobel obrazowo tłumaczy, na czym polega jego program People. Planet. Paint. oraz podaje aktualne liczby, obrazujące przemiany w firmie.

Więcej w raporcie

Raport, bogaty w interaktywne treści i infografiki, zaprasza do przeglądania przyjazną dla użytkownika stroną główną. Uzupełnieniem raportu są również materiały wideo.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA