REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Cyfrowy asystent Evonik połączy siły z Chembid

Oddział Coating Additives firmy Evonik nawiązał współpracę z platformą informacji o rynku chemicznym Chembid. Wraz z Coatino, wirtualnym asystentem Evonik, Chembid będzie pomagać klientom w podejmowaniu decyzji biznesowych dotyczących wyboru dodatków do farb.

Coatino cyfrowy asystent Evonik Chembid

Fot. kaboompics / pixabay.com

Cel współpracy Evonik i Chembid? Sprawić, by koncerny chemiczne podejmowały decyzje efektywniej i z ukierunkowaniem na większą digitalizację branży. Narzędzia? Nowoczesne technologie, takie jak uczenie maszynowe i usługi z zakresu wiedzy o rynku.

Cyfrowy asystent Coatino pomaga wybierać dodatki

Coatino to platforma stworzona przez Evonik pod koniec czerwca konkretnie z myślą o branży farb i powłok. Cyfrowy asystent wspiera użytkowników ekspertyzą techniczną oraz informacjami o odpowiednich dodatkach i formułach.

Eksperci z sektora farb, powłok i tuszów mogą w ten sposób zaoszczędzić czas i pieniądze, które musieliby przeznaczyć na poszukiwania odpowiedniego produktu. Wystarczy, że podadzą oczekiwane właściwości i zastosowanie, a Coatino znajdzie najbardziej odpowiedni dodatek za nich.

Chembid dostarczy więcej informacji

Współpraca z Chembid polega na tym, że w procesie wyboru specjalistycznych dodatków platforma dostarczać będzie klientom dodatkowe informacje, dotyczące pozycji rynkowej produktu i jego dostawcy. Dane takie jak obecny popyt na produkt, rozwój cen i potencjalni nowi klienci ułatwią podejmowanie biznesowych decyzji. Jak komentuje Christian Bürger, dyrektor zarządzający Chembid:

Branża farb ma dla nas ogromne znaczenie. Zapotrzebowanie na surowce i dodatki do produkcji farb i powłok jest obecnie wysokie. Cieszymy się więc, że współpraca z Evonik Coating Additives pozwoli nam umocnić pozycję w sektorze farb, a nasze usługi pomogą firmom z branży farbiarskiej podejmować lepsze decyzje biznesowe.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA