REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Cieszynka z nagrodą Superbrands

Marka farb Cieszynka znalazła się w zestawieniu Superbrands 2014/2015. Została wyróżniona w kategorii Created in Poland.

Cieszynka

Fot. arch. Dekoral

Superbrands to wywodząca się z Wielkiej Brytanii lista najsilniejszych marek na rynku. W Polsce jest sporządzana od roku 2005. O jej przyznaniu decydują niezależni eksperci oraz kilkunastotysięczna grupa konsumentów, a pod uwagę biorą oni takie kryteria jak wielkość i wartość sprzedaży czy atrakcyjność wizerunku marki.

Oprócz podstawowego zestawienia co roku sporządzana jest też lista Created in Poland, na której znaleźć się mogą tylko marki powstałe w Polsce. Wśród nich tym razem znalazła się marka farb emulsyjnych i emalii Cieszynka. Jest ona obecna na polskim rynku od 1996, aktualnie zaś należy do PPG Deco Polska i podlega koncernowi PPG (podobnie jak Dekoral, Malfarb czy Sigma).

Mariusz Szubert, manager marki, wyraził radość z powodu nagrody i podkreślił, jak ważny jest fakt, że Cieszynka wyróżniona została właśnie w kategorii Created in Poland.

Źródło: Dekoral

Cieszynka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA