a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiChemspec Europe przeniesione na rok 2022

Chemspec Europe przeniesione na rok 2022

Targi chemii specjalistycznej Chemspec Europe po raz kolejny zostały przełożone. Zaplanowane na 29 i 30 września tego roku, odbędą się ostatecznie na przełomie maja i czerwca 2022.

Chemspec Europe 2021 2022

Fot. arch. Chemspec Europe

Jak innych wiele branżowych wydarzeń, Chemspec Europe od początku pandemii dokonuje kolejnych przesunięć terminu. Zeszłoroczna edycja stacjonarna nie odbyła się i została przeniesiona na 19-20 maja 2021. Następnie targi przesunięto na 29 i 30 września. Ostatecznie jednak organizatorzy podali, że targi i w tym roku nie odbędą się w formie stacjonarnej. Ich nowa data to 31.05 – 1.06.2022.

W pierwotnym terminie targi on-line

Podobnie jednak jak w zeszłym roku przewidziane jest wydarzenie on-line Chemspec Digital. Odbędzie się ono w pierwotnym terminie 29 i 30 września tego roku. Jak mówi Liljana Goszdziewski, dyrektor ds. portfolio w Chemspec Europe:

Zeszłoroczne wydarzenie Chemspec Digital pokazało, że wirtualne stoiska wystawiennicze, prezentacje produktów i spotkania on-line naprawdę stwarzają nowe okazje sprzedażowe i stanowią obiecującą ścieżkę budowania biznesu. Sprawimy, że nasi uczestnicy będą potrafili jeszcze lepiej te okazje wykorzystać.

W ramach serii Digital Presentation Series zorganizowane zostaną liczne sesje sprzedażowe i networkingowe. Szczegółowe informacje podane zostaną wkrótce.

Więcej informacji wkrótce

Organizatorzy targów Chemspec Europe zapewnili, że zespół będzie w najbliższych tygodniach intensywnie komunikował się z klientami i partnerami. Podziękowali również za wsparcie w tym pełnym wyzwań czasie.

Źródło: Chemspec Europe