REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Chemspec Europe przeniesione na rok 2022

Targi chemii specjalistycznej Chemspec Europe po raz kolejny zostały przełożone. Zaplanowane na 29 i 30 września tego roku, odbędą się ostatecznie na przełomie maja i czerwca 2022.

Chemspec Europe 2021 2022

Fot. arch. Chemspec Europe

Jak innych wiele branżowych wydarzeń, Chemspec Europe od początku pandemii dokonuje kolejnych przesunięć terminu. Zeszłoroczna edycja stacjonarna nie odbyła się i została przeniesiona na 19-20 maja 2021. Następnie targi przesunięto na 29 i 30 września. Ostatecznie jednak organizatorzy podali, że targi i w tym roku nie odbędą się w formie stacjonarnej. Ich nowa data to 31.05 – 1.06.2022.

W pierwotnym terminie targi on-line

Podobnie jednak jak w zeszłym roku przewidziane jest wydarzenie on-line Chemspec Digital. Odbędzie się ono w pierwotnym terminie 29 i 30 września tego roku. Jak mówi Liljana Goszdziewski, dyrektor ds. portfolio w Chemspec Europe:

Zeszłoroczne wydarzenie Chemspec Digital pokazało, że wirtualne stoiska wystawiennicze, prezentacje produktów i spotkania on-line naprawdę stwarzają nowe okazje sprzedażowe i stanowią obiecującą ścieżkę budowania biznesu. Sprawimy, że nasi uczestnicy będą potrafili jeszcze lepiej te okazje wykorzystać.

W ramach serii Digital Presentation Series zorganizowane zostaną liczne sesje sprzedażowe i networkingowe. Szczegółowe informacje podane zostaną wkrótce.

Więcej informacji wkrótce

Organizatorzy targów Chemspec Europe zapewnili, że zespół będzie w najbliższych tygodniach intensywnie komunikował się z klientami i partnerami. Podziękowali również za wsparcie w tym pełnym wyzwań czasie.

Źródło: Chemspec Europe

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA