REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Chemspec Europe również przeniesione na przyszły rok

Chemspec Europe to kolejna branżowa impreza, która z powodu pandemii koronawirusa musiała zostać przełożona. 35. edycja wydarzenia odbędzie się już w roku 2021, we Frankfurcie.

Chemspec Europe przeniesione

Fot. LNLNLN / pixabay.com

Początkowo targi odbyć się miały pod koniec maja w Kolonii w Niemczech. Z powodu pandemii przeniesiono je na listopad tego roku. Ponieważ jednak sytuacja pandemiczna wciąż jest niepewna, organizatorzy podjęli decyzję o zmianie terminu na przyszły rok.

W listopadzie namiastka – wydarzenia on-line

Organizatorzy zapewniają, że decyzja podjęta została po długich dyskusjach z udziałem wystawców i partnerów. Nowa data targów Chemspec Europe to 19-20 maja 2021. Wydarzenie odbędzie się w Hali 12.1 na terenie Messe Frankfurt w Niemczech.

W planowanym wcześniej terminie 11-12 listopada odbędzie się jednak wydarzenie on-line, w ramach którego możliwe będzie nawiązanie kontaktów biznesowych. Zorganizowane zostaną również webinaria i inne formy wymiany wiedzy.

Branżowa impreza poświęcona chemikaliom

Chemspec Europe to wydarzenie, którego tematem są specjalistyczne środki chemiczne do wielu różnych zastosowań. Mowa o chemikaliach zarówno na potrzeby branży farmaceutycznej, spożywczej czy rolniczej, jak i dla branży farb i powłok, pigmentów i polimerów.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA