a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweMercedes-Benz przedłużył umowę z AkzoNobel

Mercedes-Benz przedłużył umowę z AkzoNobel

Producent samochodów Mercedes-Benz przedłużył współpracę z AkzoNobel na kolejne cztery lata. Oznacza to, że holenderski koncern pozostanie preferowanym dostawcą lakierów samochodowych oraz usług w Chinach, a także partnerem w Indonezji.

Mercedes-Benz AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel / Mercedes-Benz

Na mocy kontraktu klienci sieci Mercedes-Benz mają nadal dostęp do produktów, narzędzi i usług AkzoNobel i marki Sikkens. Mogą m.in. korzystać z narzędzia MIXIT™ – opartej na chmurze aplikacji umożliwiającej precyzyjne dopasowanie koloru oraz usługi biznesowej Carbeat™.

Współpraca na ważnym rynku

Umowa została ostatecznie przedłużona po zaawansowanych testach i analizie produktów i usług zapewnionych przez markę Sikkens należącą do AkzoNobel. Jak komentuje Patrick Bourguignon, dyrektor oddziału AkzoNobel Automotive and Specialty Coatings:

Jesteśmy zachwyceni, że możemy przedłużyć naszą współpracę z jedną z najbardziej znanych marek samochodów. Wierzymy, że nasza pierwszorzędna oferta marki Sikkens, cyfrowe narzędzia kolorystyczne i usługi stanowią świetny dodatek dla sieci sprzedaży naszego partnera i zapewniają najlepsze możliwe wsparcie klientom w Chinach i Indonezji.

Baron Schreuder, dyrektor ds. handlu w oddziale azjatyckim biznesu Automotive and Vehicle Refinish AkzoNobel, podkreślał również, jak ważnym rynkiem dla obu firm jest Azja. Dlatego też współpraca w Chinach i Indonezji szczególnie cieszy zarząd AkzoNobel.

Partner w 26 krajach

Po przedłużeniu umowy AkzoNobel pozostaje partnerem Mercedes-Benz w 26 krajach, w tym Polsce. Pełna lista to: Abu Dhabi, Arabia Saudyjska, Austria, Bahrajn, Chiny, Chorwacja, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Indonezja, Jemen, Jordania, Kostaryka, Kuwejt, Liban, Maroko, Niemcy, Oman, Polska, Rosja, RPA, Szwecja, USA i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Źródło: AkzoNobel