REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Mercedes-Benz przedłużył umowę z AkzoNobel

Producent samochodów Mercedes-Benz przedłużył współpracę z AkzoNobel na kolejne cztery lata. Oznacza to, że holenderski koncern pozostanie preferowanym dostawcą lakierów samochodowych oraz usług w Chinach, a także partnerem w Indonezji.

Mercedes-Benz AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel / Mercedes-Benz

Na mocy kontraktu klienci sieci Mercedes-Benz mają nadal dostęp do produktów, narzędzi i usług AkzoNobel i marki Sikkens. Mogą m.in. korzystać z narzędzia MIXIT™ – opartej na chmurze aplikacji umożliwiającej precyzyjne dopasowanie koloru oraz usługi biznesowej Carbeat™.

Współpraca na ważnym rynku

Umowa została ostatecznie przedłużona po zaawansowanych testach i analizie produktów i usług zapewnionych przez markę Sikkens należącą do AkzoNobel. Jak komentuje Patrick Bourguignon, dyrektor oddziału AkzoNobel Automotive and Specialty Coatings:

Jesteśmy zachwyceni, że możemy przedłużyć naszą współpracę z jedną z najbardziej znanych marek samochodów. Wierzymy, że nasza pierwszorzędna oferta marki Sikkens, cyfrowe narzędzia kolorystyczne i usługi stanowią świetny dodatek dla sieci sprzedaży naszego partnera i zapewniają najlepsze możliwe wsparcie klientom w Chinach i Indonezji.

Baron Schreuder, dyrektor ds. handlu w oddziale azjatyckim biznesu Automotive and Vehicle Refinish AkzoNobel, podkreślał również, jak ważnym rynkiem dla obu firm jest Azja. Dlatego też współpraca w Chinach i Indonezji szczególnie cieszy zarząd AkzoNobel.

Partner w 26 krajach

Po przedłużeniu umowy AkzoNobel pozostaje partnerem Mercedes-Benz w 26 krajach, w tym Polsce. Pełna lista to: Abu Dhabi, Arabia Saudyjska, Austria, Bahrajn, Chiny, Chorwacja, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Indonezja, Jemen, Jordania, Kostaryka, Kuwejt, Liban, Maroko, Niemcy, Oman, Polska, Rosja, RPA, Szwecja, USA i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA