REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nagroda BASF za żywicę do farb drogowych

BASF wręczył swoją wewnętrzną nagrodę Customer Innovation Award zespołowi BASF-EDN Traffic Paint Team. Została ona przyznana za nową żywicę do farb drogowych, opracowaną we współpracy z firmą Azelis.

BASF żywica farby drogowe

Fot. suwichan / pixabay.com

Nagroda Customer Innovation Award za rok 2020 została przyznana za produkt ACRONAL Xpress 4347. Spełnia on surowe wymogi względem farb drogowych w Stanach Zjednoczonych – muszą być one wodorozcieńczalne, szybkoschnące i szybkosieciujące, a także przejść liczne testy na poziomie krajowym i stanowym.

Dobry start na rynku

Koncern BASF wyróżnił również firmę Azelis za współpracę przy projekcie. Wiedza techniczna i ekspertyza rynkowa Azelis pomogły w ocenie parametrów produktu oraz przyspieszyły jego wprowadzenie na rynek. Frank Bergonzi, dyrektor generalny i prezes Azelis Americas, skomentował:

Jesteśmy zaszczyceni wyróżnieniem od BASF. Projekt dotyczący farb drogowych to doskonały przykład współpracy Azelis Americas z kluczowym partnerem na drodze do stworzenia innowacyjnych rozwiązań. To również świetna ilustracja naszego hasła: Innowacja poprzez formulację.

Koncern BASF zwrócił się o pomoc do firmy Azelis, by skorzystać z jej ekspertyzy laboratoryjnej i technicznej, a także wiedzy na temat rynku i potrzeb klientów. Dzięki jej wsparciu nowy produkt spełnia wszelkie wymogi dotyczące wytrzymałości, szybkości schnięcia i stabilności oraz zyskał dobry start na rynku.

Nagroda za innowacyjność i pracę zespołową

Nagroda Customer Innovation Award została zainspirowana kampanią We Create Chemistry Strategies i jest przyznawana za umiejętności techniczne oraz kreatywność, jaką wykazała się jednostka lub zespół. Jury przyznające nagrodę kładzie szczególny nacisk na innowacyjność, dbałość o potrzeby klienta oraz pracę zespołową.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA