a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneSTEP Ahead Awards dla kobiet w branży wytwórczej

STEP Ahead Awards dla kobiet w branży wytwórczej

Manufacturing Institute – partner amerykańskiego stowarzyszenia National Association of Manufacturers – ogłosił laureatki nagrody STEP Ahead Awards 2021. To wyróżnienie dla kobiet, które odniosły sukces na różnych poziomach przemysłu wytwórczego.

STEP Ahead Awards 2021

Fot. Roverhate / pixabay.com

W tegorocznej edycji wyróżniono 130 kobiet. Nagroda zostanie im wręczona 4 listopada w trakcie gali na żywo w Waszyngtonie.

Szansa i inspiracja

Nagrody STEP Ahead Awards to część programu STEP Women’s Initiative, którego celem jest zlikwidowanie różnic w traktowaniu obu płci (ang. gender gap). Jak mówi dyrektorka wykonawcza Manufacturing Institute, Carolyn Lee:

Kobiety działające w przemyśle wytwórczym wielokrotnie potwierdzały swoją wartość w trudnym czasie pandemii, napędzały innowacje i postęp, a obecnie pomagają naszej branży w budowaniu nowego, popandemicznego świata. Liderki przemysłu wytwórczego uhonorujemy nagrodami STEP Ahead Awards, podkreślając odniesiony przez nie sukces oraz udostępniając im platformę do inspirowania nowego pokolenia liderek branży.

Jak z kolei podkreśla przewodnicząca STEP Ahead 2021 oraz dyrektorka wykonawcza Johnson & Johnson i dyrektorka ds. łańcucha dostaw, Kathy Wengel, nagroda zwiększa szanse na rozwój karier i pomaga inspirować młode kobiety do działania w branży.

Nagrody i lokalne akcje

Program STEP Women’s Initiative powstał w roku 2012. Składa się on z nagród STEP Ahead Awards oraz profesjonalnego programu rozwoju kariery, a także lokalnych akcji STEP Forward.

Źródło: pcimag.com