REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy niebieski pigment firmy Orient

Firma Orient wprowadziła do swojej oferty innowacyjny niebieski kolorant. Charakteryzuje się on między innymi stabilnością w wysokich temperaturach.

Orient niebieski pigment

Fot. arch. Orient Group

Grupa Orient to japońsko-amerykański wytwórca specjalistycznych barwników i dyspersji pigmentowych. Istnieje na rynku od roku 1917, amerykański oddział Orient Corporation of America powstał zaś w roku 1979. Główna siedziba firmy mieści się w Osace w Japonii, produkcja jednak odbywa się zarówno w Japonii, jak i w Ameryce Północnej.

Produkty marki Orient stosowane są m.in. w produkcji tuszów, farb czy materiałów funkcjonalnych w zastosowaniach tworzyw sztucznych. Oprócz stabilności w wysokich temperaturach nowy środek barwiący NUBIAN BLUE PA-5600 wykazuje również wysoką odporność na światło i stabilność koloru. Charakteryzuje się także niską zwartość metali ciężkich.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA