REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Greenbook Grupy PCC – nowa publikacja

Grupa PCC stawia na zieloną transformację! Firma zaprezentowała swoją nową publikację – „Greenbook”, w którym wyjaśnia, w jaki sposób działa zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Greenbook Grupa PCC

Fot. arch. Grupa PCC

Jak zapewnia Grupa PCC, jej działy badawcze opracowują nowe produkty, realizując doktrynę „Zielonej Chemii”. Jest to koncepcja wprowadzona do świata nauki przez amerykańskiego naukowca Paula Anastasa w 1991 roku, oparta na 12 zasadach. Ich spełnienie gwarantuje, że opracowany produkt będzie miał najmniejszy możliwy wpływ na zdrowie i środowisko.

O tym, czego dotyczą owe zasady i w jaki sposób spełnia je Grupa PCC, przeczytać możemy w nowej elektronicznej publikacji „Greenbook. Zielona Chemia od Grupy PCC”. Publikacja dostępna jest w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Można ją pobrać ze strony firmy.

Źródło: PCC Rokita

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA