REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Centrum Zdrowia w Żninie odmalowane przez Śnieżkę

Oddział Pediatryczny Pałuckiego Centrum Zdrowia w Żninie zyskał nowe, kolorowe oblicze dzięki akcji Śnieżki „Dziecięcy świat w kolorach”. Uroczyste otwarcie odmalowanego oddziału miało miejsce 5 lipca.

Śnieżka Dziecięcy świat w kolorach

Fot. arch. Śnieżka

To już 24. placówka odnowiona w ramach akcji Śnieżki. Profesjonalna ekipa remontowa odnowiła wnętrza oddziału dziecięcego i pomalowała je na jasne, pozytywne barwy, zaś wykończeniem dekoracyjnym zajęła się artystka Joanna Jeleniewska. Namalowała ona na ścianach uśmiechnięte dzieci z różnych kontynentów.

Na otwarciu obecni byli przedstawiciele placówki i władz samorządowych, a także dziennikarze lokalnych mediów. Dodatkową atrakcją dla dzieci był występ animatorki w stroju Indianki oraz wideo z życzeniami od aktorki Katarzyny Cichopek.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA