REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Brenntag – nowe produkty w ofercie

W ofercie firmy Brenntag Polska pojawiły się ostatnio nowe produkty. Jeden z nich zapewnia doskonałą ochronę przed drobnoustrojami, zaś drugi nadaje intensywny i trwały kolor farbom epoksydowym.

BrenntagParmetol® MBX firmy Schülke & Mayer GmbH to całkowicie bezpieczny produkt biobójczy – jako jeden z nielicznych zgodnie z unijnymi normami nie wymaga żadnych oznaczeń o działaniu toksycznym czy alergizującym. Nie szkodzi również środowisku naturalnemu. Może być zastosowany jako ochrona przeciwko bakteriom i grzybom na początku procesu produkcyjnego lub jako środek konserwujący, aplikowany już na gotowym obiekcie. Służy jako dodatek do dyspersji i farb, mas tynkarskich czy detergentów. Szczegóły w broszurze.

Koloranty Chroma-Chem® EDC ND to z kolei rozdrobnione w stałych epoksydach pigmenty do barwienia rozpuszczalnikowych i dwuskładnikowych farb epoksydowych. Sprawdzają się świetnie jako dodatek do epoksydowych posadzek. Wysokie skoncentrowanie pigmentu sprawia, że kolor jest trwały i lepiej utrzymuje się nawet przy silnym naświetleniu czy narażeniu na chemikalia.

Z wszelkimi pytaniami na temat nowości w ofercie Brenntag Polska można zwracać się do pana Przemysława Osadczuka (mail: przemyslaw.osadczuk@brenntag.pl).

Źródło: Brenntag

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA