a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweBrenntag – nowe produkty w ofercie

Brenntag – nowe produkty w ofercie

W ofercie firmy Brenntag Polska pojawiły się ostatnio nowe produkty. Jeden z nich zapewnia doskonałą ochronę przed drobnoustrojami, zaś drugi nadaje intensywny i trwały kolor farbom epoksydowym.

BrenntagParmetol® MBX firmy Schülke & Mayer GmbH to całkowicie bezpieczny produkt biobójczy – jako jeden z nielicznych zgodnie z unijnymi normami nie wymaga żadnych oznaczeń o działaniu toksycznym czy alergizującym. Nie szkodzi również środowisku naturalnemu. Może być zastosowany jako ochrona przeciwko bakteriom i grzybom na początku procesu produkcyjnego lub jako środek konserwujący, aplikowany już na gotowym obiekcie. Służy jako dodatek do dyspersji i farb, mas tynkarskich czy detergentów. Szczegóły w broszurze.

Koloranty Chroma-Chem® EDC ND to z kolei rozdrobnione w stałych epoksydach pigmenty do barwienia rozpuszczalnikowych i dwuskładnikowych farb epoksydowych. Sprawdzają się świetnie jako dodatek do epoksydowych posadzek. Wysokie skoncentrowanie pigmentu sprawia, że kolor jest trwały i lepiej utrzymuje się nawet przy silnym naświetleniu czy narażeniu na chemikalia.

Z wszelkimi pytaniami na temat nowości w ofercie Brenntag Polska można zwracać się do pana Przemysława Osadczuka (mail: przemyslaw.osadczuk@brenntag.pl).

Źródło: Brenntag