REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bodo Möller dystrybutorem Henkel dla lotnictwa

Henkel rozszerzył swoją współpracę z Bodo Möller Chemie Group. W ramach niej Bodo Möller Chemie będzie również dystrybuować produkty firmy dla branży lotniczej.

Bodo Möller Chemie Henkel lotnictwo

Fot. ThePixelman / pixabay.com

Produkty, które obejmie nowy kontrakt, wykorzystywane są głównie do produkcji i konserwacji samolotów. Chodzi głównie o kleje, podkłady, preparaty do wyjmowania odlewów z form, środki antyadhezyjne i materiały spoinujące. Do obróbki powierzchni metalowych firma proponuje m.in. środki czyszczące oraz preparaty do usuwania starej powłoki malarskiej.

Branża lotnicza – szczególne wyzwania

Obydwie firmy współpracują już ze sobą od dłuższego czasu w dziedzinie produktów dla medycyny i elektroniki. Firma Bodo Möller Chemie podkreśla jednak, że współpraca w sektorze aeronautyki ma dla niej szczególne znaczenie:

Branża lotnicza, podobnie jak motoryzacyjna, wymaga dużej wiedzy i umiejętności, by dotrzymać kroku innowacjom. Tu właśnie nasza globalna sieć sprzedaży, znajomość sektora specjalnych środków chemicznych i ich zastosowań oraz produkty marki Henkel stanowią doskonałe połączenie. To dobry punkt wyjścia do nawiązania trwałej współpracy także na tym nowym obszarze biznesowym

– komentuje Frank Haug, dyrektor generalny Bodo Möller Chemie Group.

Nie tylko dla producentów

Produkty marki Henkel, które rozprowadzane będą przez Bodo Möller Chemie, są przeznaczone nie tylko dla producentów samolotów. Mogą z nich korzystać również firmy zajmujące się konserwacją na zlecenie linii lotniczych, a także niezależne przedsiębiorstwa zajmujące się naprawą samolotów.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA