REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tammo Boinowitz nowym dyrektorem Byk-Chemie

Dr Tammo Boinowitz zostanie nowym dyrektorem zarządzającym firmy Byk-Chemie. Stanowisko obejmie w dniu 1 stycznia przyszłego roku.

Tammo Boinowitz Byk-Chemie Altana

Tammo Boinowitz. Fot. arch. Altana

Po dwumiesięcznym szkoleniu i fazie przejściowej dr Boinowitz zostanie również prezesem BYK, największego oddziału grupy Altana. Zastąpi na stanowisku dra Christopha Schlünkena, który stał na czele oddziału od października ubiegłego roku.

Wiedza i doświadczenie

Dr Tammo Boinowitz studiował chemię w Hamburgu i obronił doktorat na Uniwersytecie Duisburg-Essen w 1995 roku. W tym samym czasie studiował ekonomię na Uniwersytecie Otwartym w Hagen. Następnie rozpoczął pracę w firmie Th. Goldschmidt AG w Essen, która dziś jest częścią Evonik. Początkowo zajmował się badaniami i rozwojem, ale już w 2003 roku objął stanowisko globalnego dyrektora ds. technicznych na oddziale Comfort & Insulation.

Nowy dyrektor Byk-Chemie ma wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania międzynarodowego na rynku specjalistycznych środków chemicznych, uzyskane na stanowiskach kierowniczych w firmie Evonik. W tym momencie pełni funkcję starszego wiceprezesa oddziału Care Solutions.

Prawdziwy ekspert

Dr Boinowitz obejmie stanowisko za kilka miesięcy – 1 stycznia 2020. Jak komentuje członek zarządu Altany dr Christoph Schlünken:

Cieszę się, że w sobie Tommo Boinowitza nasz największy oddział zyskał prawdziwego eksperta w branży z dużymi zdolnościami technicznymi i kierowniczymi. Jestem przekonany, że razem z naszymi pracownikami będzie kontynuował pełną sukcesów historię firmy Byk.

Źródło: Altana

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA