REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Grupa CSV wznawia szkolenia

Grupa CSV postanowiła wznowić swoje szkolenia z zakresu kolorystyki i aplikacji lakierów. Nowy cykl startuje – przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności związanych z pandemią koronawirusa – już na początku czerwca.

Grupa CSV szkolenia

Fot. arch. Grupa CSV

Po dłuższej przerwie spowodowanej kwarantanną, w czasie której zorganizowanie zajęć na miejscu nie było możliwe, Grupa CSV postanowiła wznowić swój cykl szkoleń.

Dwa dni zajęć przy zachowaniu środków bezpieczeństwa

Firma organizuje szkolenia kolorystyczne i aplikacyjne, każde na dwóch poziomach zaawansowania: I i II stopnia. Każde szkolenie to dwa dni wypełnione zajęciami, wśród których znajdują się zarówno wykłady, jak i ćwiczenia praktyczne, gry i ćwiczenia grupowe oraz studia przypadków.

Dbając o zdrowie uczestników, firma zapewnia wszystkie wymagane środki bezpieczeństwa. Zajęcia odbywać się będą w niewielkich grupach (maksymalnie 8 osób) w przestronnych pomieszczeniach, które pozwolą zagwarantować bezpieczny dystans. Wszystkie osoby biorące udział w szkoleniu będą mogły skorzystać z płynu do dezynfekcji rąk oraz jednorazowych rękawiczek.

Szkolenia ruszają już 1 czerwca

Pierwsze szkolenia ruszają już 1 czerwca. Zapisy odbywają się przez stronę internetową firmy. Za pośrednictwem strony można również uzyskać szczegółowe informacje dotyczące szkoleń.

Źródło: Grupa CSV

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA