REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bezpłatne porady wnętrzarskie Betty Moore

Dla wszystkich, którzy planują przedświąteczny remont i chcieliby zasięgnąć rady fachowca, Benjamin Moore ma specjalną propozycję. Bezpłatne porady Betty Moore w salonie firmowym w Warszawie – lub za pośrednictwem e-maila.

Betty Moore porady

Fot. arch. Benjamin Moore

Akcja trwa od 6 do 20 grudnia. W tych dniach w salonie firmowym Benjamin Moore przy ul. Połczyńskiej 100 w Warszawie w godzinach 9.00 – 15.00 będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji w sprawie urządzania wnętrz. Jeśli jesteś zainteresowany, zarezerwuj termin – telefonicznie pod numerem 519 116 526.

Z bezpłatnej porady skorzystać mogą także osoby spoza Warszawy. Wystarczy, że zrobisz zdjęcia wnętrza, które chcesz poddać metamorfozie, opiszesz swoje oczekiwania i prześlesz je na adres mailowy mkaczynska@bmpolska.com.

Ekspertka Betty Moore doradzi, jakie odcienie z palety Benjamin Moore najlepiej sprawdzą się w danym wnętrzu i podpowie, jak osiągnąć oczekiwany efekt dekoracyjny. Zasugeruje również, jakiego rodzaju farby użyć. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA