a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweBeckers rozbudował zakład w Tarnowie

Beckers rozbudował zakład w Tarnowie

Grupa Beckers, jeden z czołowych producentów powłok coil coatings na świecie, zakończyła rozbudowę swojego zakładu w Tarnowie. Powierzchnia obiektu zwiększyła się dwukrotnie, znacznie wzrosła również jego zdolność produkcyjna.

Beckers zakład w Tarnowie

Fot. arch. Beckers

Prognozy są jednoznaczne – w najbliższych latach mocno wzrośnie zapotrzebowanie na powlekaną stal. Beckers zareagował szybko. Postanowił rozbudować swoją fabrykę w Tarnowie, zajmującą się powlekaniem typu coil coating od roku 2006.

Rozbudowany zakład został właśnie oficjalnie otwarty. Trwające trzy lata pracy zwiększyły dwukrotnie powierzchnię przeznaczoną na instalacje produkcyjne, magazyny i pomieszczenia biurowe – obecnie cały obiekt ma ponad 6000 m².

Zgodnie z planem w najbliższej przyszłości w fabryce zatrudnionych będzie 80 osób. Zdolność produkcyjna zakładu znacznie wzrośnie w stosunku do dotychczasowej, a wpływ jego działalności na środowisko zmniejszy się, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Jak komentuje Danuta Zyder, dyrektor zarządzająca Beckers Poland:

Ta rozbudowa to bardzo ważny krok dla regionu CEE (Europy Środkowej i Wschodniej). Potwierdza on, że jesteśmy w stanie w dalszym ciągu z powodzeniem dostarczać produkty i usługi, które spełniają aktualne potrzeby klientów. Aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, Beckers Poland zamierza nadal się rozwijać i produkować przyjazne środowisku, wydajne i wysokiej jakości powłoki. Mamy misję – dodać kolorów Europie Środkowo-Wschodniej!

Źródło: european-coatings.com