REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Beckers rozbudował zakład w Tarnowie

Grupa Beckers, jeden z czołowych producentów powłok coil coatings na świecie, zakończyła rozbudowę swojego zakładu w Tarnowie. Powierzchnia obiektu zwiększyła się dwukrotnie, znacznie wzrosła również jego zdolność produkcyjna.

Beckers zakład w Tarnowie

Fot. arch. Beckers

Prognozy są jednoznaczne – w najbliższych latach mocno wzrośnie zapotrzebowanie na powlekaną stal. Beckers zareagował szybko. Postanowił rozbudować swoją fabrykę w Tarnowie, zajmującą się powlekaniem typu coil coating od roku 2006.

Rozbudowany zakład został właśnie oficjalnie otwarty. Trwające trzy lata pracy zwiększyły dwukrotnie powierzchnię przeznaczoną na instalacje produkcyjne, magazyny i pomieszczenia biurowe – obecnie cały obiekt ma ponad 6000 m².

Zgodnie z planem w najbliższej przyszłości w fabryce zatrudnionych będzie 80 osób. Zdolność produkcyjna zakładu znacznie wzrośnie w stosunku do dotychczasowej, a wpływ jego działalności na środowisko zmniejszy się, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Jak komentuje Danuta Zyder, dyrektor zarządzająca Beckers Poland:

Ta rozbudowa to bardzo ważny krok dla regionu CEE (Europy Środkowej i Wschodniej). Potwierdza on, że jesteśmy w stanie w dalszym ciągu z powodzeniem dostarczać produkty i usługi, które spełniają aktualne potrzeby klientów. Aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, Beckers Poland zamierza nadal się rozwijać i produkować przyjazne środowisku, wydajne i wysokiej jakości powłoki. Mamy misję – dodać kolorów Europie Środkowo-Wschodniej!

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA