a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiKreatywna Szkoła Dekoral – szkolenie koordynatorów

Kreatywna Szkoła Dekoral – szkolenie koordynatorów

We Wrocławiu odbyło się pierwsze szkolenie w ramach programu Kreatywna Szkoła Dekoral. Wzięli w nim udział koordynatorzy poszczególnych szkół zaangażowanych w program.

Kreatywna Szkoła Dekoral

Fot. arch. Dekoral

Dwudniowe szkolenie w siedzibie Akademii Technicznej PPG Deco składało się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. Podczas pierwszego dnia przedstawiono założenia programu Kreatywna Szkoła Dekoral oraz warunki współpracy.

Jak wyjaśnia Ryszard Plantos, Szef Zespołu Szkoleń i Call Center, program realizowany będzie na dwóch szczeblach. Pierwszy to szkolenia dla uczniów, odbywające się bezpośrednio w ich szkołach. Drugi natomiast – szkolenia dla nauczycieli i koordynatorów.

W ramach części praktycznej koordynatorom przybliżono zagadnienia z zakresu wykończenia wnętrz. Mowa była o parametrach farb wewnętrznych, zademonstrowano także proces przygotowania podłoża do malowania oraz dobór narzędzi malarskich. Każdy uczestnik otrzymał podręcznik i materiały w wersji elektronicznej, a także certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Źródło: Dekoral