REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kreatywna Szkoła Dekoral – szkolenie koordynatorów

We Wrocławiu odbyło się pierwsze szkolenie w ramach programu Kreatywna Szkoła Dekoral. Wzięli w nim udział koordynatorzy poszczególnych szkół zaangażowanych w program.

Kreatywna Szkoła Dekoral

Fot. arch. Dekoral

Dwudniowe szkolenie w siedzibie Akademii Technicznej PPG Deco składało się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. Podczas pierwszego dnia przedstawiono założenia programu Kreatywna Szkoła Dekoral oraz warunki współpracy.

Jak wyjaśnia Ryszard Plantos, Szef Zespołu Szkoleń i Call Center, program realizowany będzie na dwóch szczeblach. Pierwszy to szkolenia dla uczniów, odbywające się bezpośrednio w ich szkołach. Drugi natomiast – szkolenia dla nauczycieli i koordynatorów.

W ramach części praktycznej koordynatorom przybliżono zagadnienia z zakresu wykończenia wnętrz. Mowa była o parametrach farb wewnętrznych, zademonstrowano także proces przygotowania podłoża do malowania oraz dobór narzędzi malarskich. Każdy uczestnik otrzymał podręcznik i materiały w wersji elektronicznej, a także certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA