REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bato jednym z darczyńców rajdu Złombol

Firma Bato została sponsorem jednego z zespołów w tegorocznym rajdzie Złombol. W organizowanym co roku wyścigu rywalizują ze sobą drużyny poruszające się pojazdami wyprodukowanymi jeszcze w poprzednim ustroju.

Bato rajd Złombol

Fot. arch. Bato

Złombol to kilkudniowy rajd, którego uczestnicy muszą pokonać 2500 km autem wyprodukowanym jeszcze w ustroju komunistycznym (lub zaprojektowanym w tamtym okresie). Zebrane środki przeznaczane są na cele charytatywne – na zakupy i wycieczki dla dzieci z Domów Dziecka. Z roku na rok skala wydarzenia rośnie. W ubiegłym roku w rajdzie wystartowało 530 drużyn i uzbierano już 1 128 000 zł. W tym roku udział zgłosiło aż 836 zespołów.

Rajd startuje zawsze w Katowicach, ale co roku trasa jest inna. Tegoroczna prowadziła przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię, aż do mety na Półwyspie Chalcydyckim w Grecji. Każda z drużyn miała swoich sponsorów. Wśród nich znalazł się również producent farb Bato, który był jednym z darczyńców zespołu pana Patryka Szewczyka. Gratulujemy szlachetnej inicjatywy!

Źródło: Bato, Wikipedia

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA