REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF zwiększa produkcję pigmentów z efektem

Rośnie zapotrzebowanie na pigmenty z efektem specjalnym. W odpowiedzi na ten trend BASF zamierza znacznie zwiększyć produkcję swoich pigmentów marki Colors & Effects.

BASF pigmenty z efektem specjalnym

Fot. arch. BASF

Do roku 2020 koncern zamierza rozszerzyć produkcję pigmentów z efektem Paliocrom o ponad 30%. Przystosowanie w tym celu fabryk w Ludwigshafen i Besigheim w Niemczech będzie go kosztowało ok. 15 mln €. Dzięki temu posunięciu BASF umocni pozycję lidera produkcji specjalnych pigmentów na bazie aluminium, pozwalających klientom uzyskać modne powłoki z efektem.

Oprócz zwiększenia produkcji firma poszerzyła również swoją paletę pigmentów z efektem specjalnym. Niedawno w linii Paliocrom pojawił się pigment Premium Gold EH 1, złoty odcień z pogranicza pomarańczowego i czerwieni. Pigment ten o nasyconym i intensywnym odcieniu daje duże możliwości projektantom. Nadaje się zarówno do stosowania w systemach wodorozcieńczalnych, jak i rozpuszczalnikowych.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA