REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF zwiększa produkcję MDI

Koncern BASF zamierza podwoić produkcję MDI w swojej fabryce w Geismar (Luizjana, USA). Budowa nowej linii produkcyjnej rozpocznie się na początku drugiego kwartału tego roku.

BASF produkcja MDI

Fot. arch. BASF

Planowanie i projektowanie nowej linii produkcyjnej MDI (diizocyjanianu difenylometanu) na terenie fabryki w Geismar w stanie Luizjana rozpoczęło się już w roku 2016. Obecnie projekt jest już gotowy i na początku drugiego kwartału 2018 rozpocznie się jego realizacja.

Budowa nowej linii pozwoli koncernowi BASF podwoić roczną produkcję MDI, a więc zamiast obecnych 300 000 ton z zakładu co roku wychodzić będzie 600 000 ton tego produktu. To duże wsparcie dla klientów z Ameryki Północnej. MDI jest ważnym składnikiem do produkcji poliuretanów.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA