REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF rozszerza współpracę z Azelis

Koncern BASF zdecydował się na rozszerzenie swojej umowy dystrybucyjnej z firmą Azelis. Nowy kontrakt obejmuje również Wietnam i wchodzi w życie 1 listopada.

Azelis BASF

Fot. arch. Azelis

Dzięki rozszerzeniu umowy Azelis ma do zaoferowania więcej produktów z sektora CASE (ang. coatings, adhesives, sealants and elastomers) oraz druku i opakowań. Decyzja jest skutkiem dotychczasowej udanej współpracy BASF i Azelis w innych regionach.

Preferowany partner

Początkowo BASF współpracował z Azelis na rynkach amerykańskich, później rozszerzył umowę na Australię i Nową Zelandię. Jak komentuje Peter van der Zwan, dyrektor ds. biznesu BASF ASEAN & ANZ:

Azelis to nasz wybrany, preferowany partner w obszarze żywic w Wietnamie ze względu na jego umiejętność skupienia uwagi i tworzenia synergii, a także przystępnej biznesowej prezentacji naszej oferty żywic (…). Dzięki współpracy będziemy mogli w jeszcze większym zakresie dostarczać innowacyjne rozwiązania dla klientów z sektorów powłok przemysłowych i samochodowych, druku oraz powłok opakowaniowych.

Firma Azelis jest obecna na rynku w Wietnamie od 2015 roku. Zatrudnia tam grono specjalistów, w tym wykwalifikowanych chemików pracujących w laboratorium zajmującym się aplikacją produktów w sektorze CASE.

Źródło: Azelis

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA