REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Zieleń i antracyt – sportowe wykończenie od Axalty

Koncern Axalta Coating Systems zaprezentował nowy wzór wykończenia samochodu wyścigowego Hendrick Motorsports nr 24 Chevrolet Camaro ZL1 1LE. To dla firmy okazja, by zaprezentować produkty swojego niedawnego nabytku – firmy U-POL.

Axalta Coating Systems Hendrick Motorsports sportowe wykończenie

Fot. arch. Axalta Racing

Solidny antracyt z jaskrawymi zielonymi akcentami przyciąga wzrok. Samochód pojawi się na torze Kansas Speedway już w tę niedzielę w ramach wyścigów NASCAR Cup Series, a później także na finale sezonu 7 listopada w Phoenix Raceway. Za kierownicą usiądzie William Byron.

Sportowa prezentacja produktów U-POL

Antracytowo-zielony wzór wykończenia powstał on we współpracy z nabytym niedawno przez Axaltę producentem U-POL i z wykorzystaniem jego lakierów marki RAPTOR®. Jak komentuje Troy Weaver starszy wiceprezes działu Global Refinish:

Cieszymy się, że mogliśmy wykorzystać naszą obecność w NASCAR i współpracę z Hendrick Motorsports, by zaprezentować szerszej publice U-POL i jego markę RAPTOR. Jeśli chodzi o bedlinery i powłoki ochronne, RAPTOR jest przemysłowym standardem, dlatego jesteśmy dumni, że obecnie możemy zaoferować te produkty w ramach naszej oferty i pokazać je fanom wyścigów.

Weaver dodał, że nowe wykończenie będzie doskonale prezentować się na torze. Axalta ma również nadzieję, że zatriumfuje w najbliższym wyścigu.

Partnerzy od trzech dekad

Axalta Coating Systems współpracuje z Hendrick Motorsports już od 1992 roku. Od prawie trzech dekad producent pozostaje oficjalnym sponsorem i dostawcą lakierów samochodowych dla zespołu.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA