a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweZieleń i antracyt – sportowe wykończenie od Axalty

Zieleń i antracyt – sportowe wykończenie od Axalty

Koncern Axalta Coating Systems zaprezentował nowy wzór wykończenia samochodu wyścigowego Hendrick Motorsports nr 24 Chevrolet Camaro ZL1 1LE. To dla firmy okazja, by zaprezentować produkty swojego niedawnego nabytku – firmy U-POL.

Axalta Coating Systems Hendrick Motorsports sportowe wykończenie

Fot. arch. Axalta Racing

Solidny antracyt z jaskrawymi zielonymi akcentami przyciąga wzrok. Samochód pojawi się na torze Kansas Speedway już w tę niedzielę w ramach wyścigów NASCAR Cup Series, a później także na finale sezonu 7 listopada w Phoenix Raceway. Za kierownicą usiądzie William Byron.

Sportowa prezentacja produktów U-POL

Antracytowo-zielony wzór wykończenia powstał on we współpracy z nabytym niedawno przez Axaltę producentem U-POL i z wykorzystaniem jego lakierów marki RAPTOR®. Jak komentuje Troy Weaver starszy wiceprezes działu Global Refinish:

Cieszymy się, że mogliśmy wykorzystać naszą obecność w NASCAR i współpracę z Hendrick Motorsports, by zaprezentować szerszej publice U-POL i jego markę RAPTOR. Jeśli chodzi o bedlinery i powłoki ochronne, RAPTOR jest przemysłowym standardem, dlatego jesteśmy dumni, że obecnie możemy zaoferować te produkty w ramach naszej oferty i pokazać je fanom wyścigów.

Weaver dodał, że nowe wykończenie będzie doskonale prezentować się na torze. Axalta ma również nadzieję, że zatriumfuje w najbliższym wyścigu.

Partnerzy od trzech dekad

Axalta Coating Systems współpracuje z Hendrick Motorsports już od 1992 roku. Od prawie trzech dekad producent pozostaje oficjalnym sponsorem i dostawcą lakierów samochodowych dla zespołu.

Źródło: Axalta Coating Systems