REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF Polska na sympozjum Chemia 2017

W dniach 25-26 stycznia w Płocku odbyło się XXIII Sympozjum Naukowo-Techniczne „Chemia 2017”. W trakcie wydarzenia debatowano na temat obecnej sytuacji polskiego przemysłu chemicznego oraz jego przyszłości. Wśród uczestników, biorących udział w dyskusji, znaleźli się również przedstawiciele firmy BASF Polska.

BASF Polska sympozjum Chemia 2017

Fot. arch. BASF Polska

Firma BASF Polska wzięła m.in. udział w panelu dyskusyjnym „W poszukiwaniu straconego (?) czasu… Polska chemia musi znaleźć swoje miejsce”. Podkreśliła, że przemysł chemiczny jest kluczowy dla polskiej gospodarki, dostarcza bowiem rozwiązania dla wszystkich niemal branż, w tym dla motoryzacji, budownictwa, rolnictwa czy branży kosmetycznej.

Podczas sympozjum poruszono również szereg innych tematów. Mowa była m.in. o sytuacji przemysłu europejskiego na tle gospodarki światowej, wpływie polityki surowcowej państwa na branżę chemiczną oraz kwestii efektywności energetycznej.

Konferencja „Chemia 2017”, inicjatywa magazynu „Chemia Przemysłowa”, organizowana jest już od ponad 20 lat. Biorą w niej udział nie tylko przedsiębiorcy, ale również przedstawiciele rządu i instytucji państwowych. W tym roku zanotowano rekordowe zainteresowanie wydarzeniem – udział w nim wzięło ponad 350 uczestników.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA