REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta przejmuje Century Industrial Coatings

Firma Axalta Coating Systems podpisała umowę w sprawie przejęcia Century Industrial Coatings, amerykańskiego producenta farb przemysłowych. Warunki finansowe nie zostały ujawnione.

Axalta Century Industrial Coatings

Od lewej: dyrektor działu Industrial Coatings Axalty, Michael Cash, prezes Century, Don Harvey, współwłaścicielka Century, O’Marie McDonald Harvey oraz dyrektor Century, Clayton Dean Harvey. Fot. arch. Axalta Coating Systems

Century Industrial Coatings to firma założona w roku 1966, działająca na rynku amerykańskim. Specjalizuje się w powłokach na stal strukturalną, instalacje przemysłu olejowo-gazowego, wagony kolejowe i obiekty OEM. Znane i cenione są jej produkty epoksydowe i poliuretanowe z linii Century Extreme czy farby wysokocynkowe o niskiej emisji LZO, sprzedawane pod marką Century EcoExtreme.

Zarząd Axalty jest pod wrażeniem działalności Century, docenia innowacyjne rozwiązania i produkty firmy, dlatego cieszy się z dokonanej transakcji. Century również wypowiada się o niej z zadowoleniem, ponieważ dzięki niej będzie mógł dotrzeć ze swoimi farbami – w tym e-powłokami, produktami proszkowymi i ciekłymi – do szerszego grona klientów.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA