a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAxalta z nową kolekcją farb proszkowych SuprAnodic

Axalta z nową kolekcją farb proszkowych SuprAnodic

Axalta rozszerza swoją gamę odpornych na warunki atmosferyczne farb proszkowych z efektem metalicznym. Linia Alesta SD SuperDurable powiększy się o kolekcję SuprAnodic.

Axalta Coating Systems SuprAnodic

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Nowa kolekcja jest wysoce przyjazna środowisku. Równocześnie daje projektantom i użytkownikom dużą swobodę tworzenia.

Nowe kolory i optyczna głębia

W skład kolekcji SuprAnodic wchodzą farby oferujące wygląd wysokiej jakości anodowanej powierzchni. Wpisują się one w obecne i prognozowane trendy w architekturze, a równocześnie dostępne są w nowoczesnej gamie odcieni. Jak mówi Ludovic Béal, lider ds. produktu i marketingu w dziale Architecture & Furniture oddziału EMEA Axalta Powder Coatings:

Zapewniamy, że nasze produkty metaliczne są otrzymywane z użyciem najnowszych technologii wiązania, dzięki czemu charakteryzują się niskim połyskiem, optyczną głębią i przykuwającymi wzrok efektami metalicznymi. To wszystko w połączeniu z nowymi kolorami pozwala architektom i projektantom wyczarować niezwykłe akcenty na budynkach i innych obiektach.

Producent zwraca również uwagę na doskonałą wytrzymałość farb z nowej kolekcji, potwierdzonej certyfikatami (m.in. QUALICOAT klasy 2). Powłoki są wysoce odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne.

Przyjazne użytkownikom

Oprócz wymienionych zalet Axalta podkreśla, że produkty z kolekcji SuprAnodic są przyjazne użytkownikom. To farby łatwe w aplikacji i wydajne, pozwalające uzyskać powtarzalny efekt i idealne, jednolite wykończenie.

Źródło: Axalta Coating Systems

Dowiedz się więcej o firmie