REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta z nową kolekcją farb proszkowych SuprAnodic

Axalta rozszerza swoją gamę odpornych na warunki atmosferyczne farb proszkowych z efektem metalicznym. Linia Alesta SD SuperDurable powiększy się o kolekcję SuprAnodic.

Axalta Coating Systems SuprAnodic

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Nowa kolekcja jest wysoce przyjazna środowisku. Równocześnie daje projektantom i użytkownikom dużą swobodę tworzenia.

Nowe kolory i optyczna głębia

W skład kolekcji SuprAnodic wchodzą farby oferujące wygląd wysokiej jakości anodowanej powierzchni. Wpisują się one w obecne i prognozowane trendy w architekturze, a równocześnie dostępne są w nowoczesnej gamie odcieni. Jak mówi Ludovic Béal, lider ds. produktu i marketingu w dziale Architecture & Furniture oddziału EMEA Axalta Powder Coatings:

Zapewniamy, że nasze produkty metaliczne są otrzymywane z użyciem najnowszych technologii wiązania, dzięki czemu charakteryzują się niskim połyskiem, optyczną głębią i przykuwającymi wzrok efektami metalicznymi. To wszystko w połączeniu z nowymi kolorami pozwala architektom i projektantom wyczarować niezwykłe akcenty na budynkach i innych obiektach.

Producent zwraca również uwagę na doskonałą wytrzymałość farb z nowej kolekcji, potwierdzonej certyfikatami (m.in. QUALICOAT klasy 2). Powłoki są wysoce odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne.

Przyjazne użytkownikom

Oprócz wymienionych zalet Axalta podkreśla, że produkty z kolekcji SuprAnodic są przyjazne użytkownikom. To farby łatwe w aplikacji i wydajne, pozwalające uzyskać powtarzalny efekt i idealne, jednolite wykończenie.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA