a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAxalta wręczyła nagrody Dostawcy Roku 2019

Axalta wręczyła nagrody Dostawcy Roku 2019

Koncern Axalta Coating Systems ogłosił zdobywców nagród Dostawca Roku 2019. Wybrane firmy to najlepsi dostawcy na świecie, docenieni za swe starania, by również Axalta mogła oferować swoim klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Axalta Dostawcy Roku 2019

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Na liście nagrodzonych dostawców znaleźli się BASF Color & Effects, CHG-MERIDIAN, Eternal Materials, FedEx Corporation, GEO Specialty Chemicals, Prefere Melamines, Rianlon Corporation oraz Wanhua Chemical Group.

Długie i silne relacje

Jak komentuje Robert Bryant, dyrektor generalny Axalty, firma dba o długie i silne relacje ze swoimi dostawcami. Bez tej współpracy nie byłaby w stanie bezustannie dostarczać innowacyjnych, pięknych, wytrzymałych i przyjaznych środowisku farb i powłok. Jak mówi dyrektor:

Firmy z tytułem Dostawcy Roku wyróżniły się spełnianiem konkretnych wymogów jakościowych, poziomem usług, technologią i kryteriami wartości, a także dostosowaniem się do surowych wymogów Axalty, jeśli chodzi o środowisko i zrównoważony rozwój. Dziękujemy im za ich zaangażowanie w nasz biznes i cieszymy się na kolejne lata współpracy.

Oprócz spełniania kryteriów powyżej, nagrodzone firmy przykładały dużą wagę do rozwoju i ponadprzeciętnych wyników. Grono wyróżnionych zostało wybrane przez globalny dział zaopatrzenia we współpracy z lokalnymi oddziałami, zespołami operacyjnymi i technologicznymi.

Kluczowi partnerzy

Uznanie dla wyróżnionych wyraził również Barry Snyder, dyrektor ds. operacyjnych i ds. łańcucha dostaw. Podkreślił on, że niektórzy z dostawców otrzymali nagrodę Axalty już kilkukrotnie. Powiedział:

Ich niemalejące zaangażowanie w dziedzinie innowacji, jakości i zrównoważonego rozwoju odpowiada zaangażowaniu Axalty. Są to kluczowi partnerzy na naszej drodze do nowej generacji wysokiej jakości farb i powłok.

Źródło: Axalta Coating Systems