REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Lakiery ICA na warsztatach dla studentów w Mediolanie

Firma ICA wzięła udział w ciekawym projekcie. W ramach warsztatów na Politechnice Mediolańskiej dostarczyła lakiery wodorozcieńczalne dla studentów, którzy otrzymali za zadanie zaprojektować zestaw drewnianych talerzy.

lakiery wodorozcieńczalne ICA warsztaty Mediolan

Fot. arch. Grupa ICA

Warsztaty, o których mowa, zorganizowane zostały dla studentów kierunku Master in Color Design & Technology. Szkoli on specjalistów ds. koloru – projektantów, którzy specjalizować się będą w wykorzystaniu koloru w procesach kreatywnych i przemysłowych. Jak choćby w branży farb.

Wyobraźnia plus wiedza techniczna

Warsztaty poprowadzili uznani projektanci – Ikka Suppanen i Francesca Valan. W ramach zajęć uczestnicy mieli stworzyć zestaw drewnianych naczyń, projektując zarówno ich kształt, jak i wybierając odpowiedni kolor i wykończenie.

Na tym drugim etapie do akcji wkroczyli eksperci Grupy ICA. Firma dostarczyła swoje lakiery wodorozcieńczalne, a jej przedstawiciele wytłumaczyli, w jaki sposób je aplikować i jak wybrać właściwą nawierzchnię. Dzięki temu młodzi projektanci nie tylko rozwinęli wyobraźnię, ale również zyskali cenną wiedzę techniczną.

Zobacz powstałe projekty

Ciekawi, jak się prezentują talerze powstałe w ramach warsztatów? Na stronie ICA znaleźć można zdjęcia wykonanych projektów wraz z komentarzami ich twórców.

Źródło: ICA Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA