a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowedo drewnaLakiery ICA na warsztatach dla studentów w Mediolanie

Lakiery ICA na warsztatach dla studentów w Mediolanie

Firma ICA wzięła udział w ciekawym projekcie. W ramach warsztatów na Politechnice Mediolańskiej dostarczyła lakiery wodorozcieńczalne dla studentów, którzy otrzymali za zadanie zaprojektować zestaw drewnianych talerzy.

lakiery wodorozcieńczalne ICA warsztaty Mediolan

Fot. arch. Grupa ICA

Warsztaty, o których mowa, zorganizowane zostały dla studentów kierunku Master in Color Design & Technology. Szkoli on specjalistów ds. koloru – projektantów, którzy specjalizować się będą w wykorzystaniu koloru w procesach kreatywnych i przemysłowych. Jak choćby w branży farb.

Wyobraźnia plus wiedza techniczna

Warsztaty poprowadzili uznani projektanci – Ikka Suppanen i Francesca Valan. W ramach zajęć uczestnicy mieli stworzyć zestaw drewnianych naczyń, projektując zarówno ich kształt, jak i wybierając odpowiedni kolor i wykończenie.

Na tym drugim etapie do akcji wkroczyli eksperci Grupy ICA. Firma dostarczyła swoje lakiery wodorozcieńczalne, a jej przedstawiciele wytłumaczyli, w jaki sposób je aplikować i jak wybrać właściwą nawierzchnię. Dzięki temu młodzi projektanci nie tylko rozwinęli wyobraźnię, ale również zyskali cenną wiedzę techniczną.

Zobacz powstałe projekty

Ciekawi, jak się prezentują talerze powstałe w ramach warsztatów? Na stronie ICA znaleźć można zdjęcia wykonanych projektów wraz z komentarzami ich twórców.

Źródło: ICA Polska