REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta przejmuje Dura Coat Products

Koncern Axalta Coating Systems ogłosił, że przejmuje Dura Coat Products – jednego z czołowych amerykańskich producentów powłok typu coil coating.

Axalta Dura Coat Products

Dura Coat to jeden z czołowych amerykańskich producentów powłok typu coil coating. Fot. arch. Dura Coat Products

Transakcja, na mocy której Dura Coat Products przejdzie w ręce Axalty, ma zostać zamknięta w trzecim kwartale 2016. Warunki finansowe nie zostały ujawnione.

Dura Coat to firma obecna na amerykańskim rynku od roku 1986. Specjalizuje się w powłokach na metale, znane i cenione są jej marki Durapon, Ceranamel czy seria XT. Dzięki przejęciu tego przedsiębiorstwa Axalta będzie mogła poszerzyć swoją ofertę farb przemysłowych o innowacyjne powłoki coil coating w różnych odcieniach.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA