a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAxalta – nowe nazwy lakierów samochodowych

Axalta – nowe nazwy lakierów samochodowych

Axalta Coating Systems wprowadza nazwy handlowe dla poszczególnych farb warstwowych na lekkie pojazdy i części samochodowe z tworzyw sztucznych. Dzięki temu łatwiej będzie się odnaleźć w ofercie firmy, a także rozróżniać technologie Axalty dostępne na rynku.

Axalta nowe nazwy lakiery samochodowe

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Cztery warstwy systemów lakierniczych otrzymają nowe nazewnictwo. Podkłady dostępne będą pod nazwą handlową HyperDur, która ma nieść informację o równej powłoce z dobrymi właściwościami adhezyjnymi. Nazwę HyperDyne otrzymała powłoka wstępna, będąca warstwą podstawową dla wodorozcieńczalnego systemu 3-Wet oraz rozpuszczalnikowego Harmonized Coating Systems. Barwne lakiery bazowe, dostępne w całej gamie odcieni i efektów, tworzyć będą markę ChromaDyne, zaś przezroczyste warstwy nawierzchniowe, zapewniające odpowiednie wykończenie, połysk i estetykę, otrzymały wspólną nazwę Lumeera.

Jak wyjaśnia Steven R. Markevicz, dyrektor oddziału Transportation Coatings Axalty, nowe nazewnictwo usprawni komunikację z klientami i umożliwi zaprezentowanie produktów w taki sposób, aby zostały zapamiętane. Nowe nazwy handlowe dołączą do znanej już marki powłok elektroforetycznych AquaEC Axalty i zostaną wprowadzone do użytku w trakcie roku 2018, w ścisłym porozumieniu z klientami.

Źródło: Axalta Coating Systems