REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta Dostawcą Roku General Motors

Koncern Axalta Coating Systems otrzymał tytuł Dostawcy Roku 2015 firmy General Motors. Nagrody zostały wręczone 10 marca w Detroit.

Axalta General Motors

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Jak podkreślił Steve Kiefer, wiceprezes GM, wyróżnieni dostawcy to najlepszy z najlepszych, zasługujący na uznanie ze względu na ich cenny wkład w sprawne funkcjonowanie i rozwój General Motors. Dzięki ich wsparciu koncern może oferować swoich klientom innowacyjne rozwiązania oraz najwyższej jakości usługi.

W czasie 23. już dorocznej ceremonii nagród Dostawca Roku GM wręczył wyróżnienia 78 dostawcom. Decyzję o przyznaniu nagród podejmuje zespół składający się ze specjalistów od sprzedaży, inżynierów, osób zajmujących się produkcją, ekspertów ds. jakości i logistyków.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA