REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Czy to wciąż jest farba?

Nowa kampania Benjamin Moore, dzieło The Martin Agency, podchodzi do farb lekko… filozoficznie. A co, gdyby pojawiła się farba, która wywraca wszystko do góry nogami? Czy wciąż mógłbyś nazywać ją farbą? – pyta amerykański producent.

Benjamin Moore farbaW głównym spocie reklamowym Benjamin Moore, firmy słynącej z dużych, oryginalnych kampanii reklamowych, padają ważkie pytania. „A co by było, gdyby pojawiła się farba, która zmieniłaby twój pogląd na farby? Zakwestionowałaby wszystko, co wiesz i czego nie wiesz? Taka, która zrewolucjonizowała farbiarski kod genetyczny i dałaby ci naprawdę intensywne kolory? Co, jeśli jest wykonana z lepszych składników, ma do dyspozycji supermoce, a nawet – tajną bazę, w której moce te są testowane?”.

A do tego zaskakujące sceny jak dziecko obserwujące UFO lądujące na trawniku przed domem, widzowie w kinie 3D zaskoczeni nagłym efektem na ekranie, tajni agenci pilnujący wjazdu na teren bazy – wszystko prowadzi do ostatecznego, wielkiego pytania: „Skoro Benjamin Moore wynalazł farbę na nowo, pewnie się zastanawiasz, czy to wciąż jest farba?” („Is it still paint?”).

Prócz tego pomysłowego spotu nakręcono również inne utrzymane w podobnym stylu, reklamujące marki Arborcoat, Aura i Natura, a także jeden reklamujący sklepy prowadzące sprzedaż produktów BM. Jak oznajmił w oficjalnym oświadczeniu Chris Connelly, dyrektor działu Brand Marketing:

W ten kreatywny sposób mierzymy się z definicją farby i bejcy. I udowadniamy, że tylko Benjamin Moore może sprawić, by niemożliwe stało się możliwe.

Źródło: creativity-online.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA