REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Atlas wspiera Bieg Ulicą Piotrkowską

W sobotę 24 maja w Łodzi odbył się już po raz dwunasty Bieg Ulicą Piotrkowską. Firma Atlas również zaangażowała się w to wydarzenie, zapewniając uczestnikom i obserwatorom imprezy szereg atrakcji.

Atlas Bieg Ulicą Piotrkowską

W Biegu Ulicą Piotrkowską wzięli udział również najmłodsi. Fot. arch. Atlas

Już od rana na stoisku firmy Atlas w łódzkiej Manufakturze najmłodsi mogli liczyć na świetną zabawę w ramach zajęć plastycznych. Tuż obok autoryzowani glazurnicy Atlasa wykonywali z płytek logo klubu ATLAS Running Team, który wystartował w biegu by pomóc w leczeniu Oliwki, córki jednego z kolegów z firmy. Za każdy przebiegnięty przez klubowicza kilometr Atlas przeznaczał na ten szczytny cel 10 zł, a grono biegaczy reprezentujących firmę liczyło blisko 50 osób.

Atlas przygotował również specjalne nagrody dla uczestników biegu – każdy 100. zawodnik i 100. zawodniczka na lotnym finiszu Atlasa (5 km) otrzymywali 100 litrów jednej z nowych farb ATLAS proFarby! Laureatom wręczono pluszowe bociany, zaś firmowe gadżety otrzymali wszyscy biegacze w swoim pakiecie zawodnika.

To jednak nie koniec niespodzianek. Kolejnym niezwykłym prezentem od Atlasa było kilka tysięcy zdjęć z biegu zamieszczonych na stronie ZrobimyCieNaBialo.pl, wśród których każdy uczestnik bez trudu może odnaleźć swoje własne – wystarczy wybrać rodzaj biegu, w jakim się startowało, oraz przedział czasowy w którym mijało się lotny finisz Atlasa.

Firma chętnie zaangażowała się w Bieg Ulicą Piotrkowską, oferując atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zdaje sobie bowiem sprawę, że oprócz wyników i zwycięstwa w tym wypadku liczy się również społeczna integracja i radosna, rodzinna atmosfera.

Źródło: Atlas

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA