a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiAtlas wspiera Bieg Ulicą Piotrkowską

Atlas wspiera Bieg Ulicą Piotrkowską

W sobotę 24 maja w Łodzi odbył się już po raz dwunasty Bieg Ulicą Piotrkowską. Firma Atlas również zaangażowała się w to wydarzenie, zapewniając uczestnikom i obserwatorom imprezy szereg atrakcji.

Atlas Bieg Ulicą Piotrkowską

W Biegu Ulicą Piotrkowską wzięli udział również najmłodsi. Fot. arch. Atlas

Już od rana na stoisku firmy Atlas w łódzkiej Manufakturze najmłodsi mogli liczyć na świetną zabawę w ramach zajęć plastycznych. Tuż obok autoryzowani glazurnicy Atlasa wykonywali z płytek logo klubu ATLAS Running Team, który wystartował w biegu by pomóc w leczeniu Oliwki, córki jednego z kolegów z firmy. Za każdy przebiegnięty przez klubowicza kilometr Atlas przeznaczał na ten szczytny cel 10 zł, a grono biegaczy reprezentujących firmę liczyło blisko 50 osób.

Atlas przygotował również specjalne nagrody dla uczestników biegu – każdy 100. zawodnik i 100. zawodniczka na lotnym finiszu Atlasa (5 km) otrzymywali 100 litrów jednej z nowych farb ATLAS proFarby! Laureatom wręczono pluszowe bociany, zaś firmowe gadżety otrzymali wszyscy biegacze w swoim pakiecie zawodnika.

To jednak nie koniec niespodzianek. Kolejnym niezwykłym prezentem od Atlasa było kilka tysięcy zdjęć z biegu zamieszczonych na stronie ZrobimyCieNaBialo.pl, wśród których każdy uczestnik bez trudu może odnaleźć swoje własne – wystarczy wybrać rodzaj biegu, w jakim się startowało, oraz przedział czasowy w którym mijało się lotny finisz Atlasa.

Firma chętnie zaangażowała się w Bieg Ulicą Piotrkowską, oferując atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zdaje sobie bowiem sprawę, że oprócz wyników i zwycięstwa w tym wypadku liczy się również społeczna integracja i radosna, rodzinna atmosfera.

Źródło: Atlas