REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Arkema wspiera piłkę nożną kobiet

Firma Arkema została pierwszym narodowym partnerem mistrzostw świata w piłce nożnej kobiet (FIFA Women’s World Cup) 2019. Mistrzostwa odbędą się w przyszłym roku we Francji.

Arkema piłka nożna kobiet

Fot. FIFA / Wikimedia Commons

Arkema, która silnie angażuje się w żeglarstwo, rozszerzyła swoje zainteresowania sportowe na piłkę nożną. I to w nie byle jakim wydaniu, bo kobiecym. Firma została narodowym partnerem FIFA Women’s World Cup, które odbędzie się w dniach 7 czerwca – 7 lipca 2019 we Francji. Udział w mistrzostwach wezmą 24 kobiece drużyny narodowe.

Noël Le Graët, przewodniczący Francuskiego Związku Piłki Nożnej oraz komitetu organizacyjnego mistrzostw, wyraził zadowolenie ze wsparcia tak dynamicznie się rozwijającej, innowacyjnej firmy o ugruntowanej pozycji w branży chemicznej, jak Arkema. Thierry Le Hénaff, dyrektor generalny Arkemy, podkreślił natomiast, że współpraca ta jest dla koncernu doskonałą okazją, by przyczynić się do umocnienia statusu kobiet zarówno w sporcie, jak i w pracy. Dodał, że wartości promowane przez mistrzostwa świata w piłce nożnej kobiet są spójne z tymi, którym hołduje Arkema, dlatego firma z wielką dumą obejmuje funkcję narodowego partnera imprezy.

Źródło: Arkema

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA