REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

American Colors przejmuje Colorificio Migliavacca

Firma American Colors z Ohio ogłosiła przejęcie włoskiego Colorificio Migliavacca. Amerykański koncern chce w ten sposób zwiększyć swoją obecność w Europie.

American Colors Colorificio Migliavacca

Fot. C1superstar / pixabay.com

Colorificio Migliavacca z siedzibą w Bergamo to firma o 110-letniej historii, ceniona w branży i nagradzana. Słynie z produkcji trudnych dyspersji pigmentowych, wysokiej jakości produktów i usług.

Odpowiedni partner w Europie

American Coatings to lider produkcji płynnych kolorantów i specjalistycznej chemii. Jak mówi James Oram Wible, współzałożyciel i prezes zarządu firmy:

Szukaliśmy odpowiedniego partnera w Europie i znaleźliśmy Colorificio Migliavacca. Bardzo cieszymy się, że zdecydowali do nas dołączyć.

Kierownictwo Colorificio Migliavacca nie zmieni się – na czele firmy w dalszym ciągu stać będą Roberto Migliavacca i Pietro Migliavacca. Wible dodaje, że przejęcie pozwoli American Coatings obsługiwać klientów na rynku światowym – dotychczas koncern działał przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych i Azji.

Prawie pół wieku na rynku

American Colors to firma obecna na rynku od roku 1975. Specjalizuje się w produktach m.in. dla branży farb, powłok, klejów, kompozytów i środkach dla rolnictwa. Posiada pięć zakładów produkcyjnych – cztery w USA i jeden w Chinach.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA