REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Arkema z tytułem Top Employer w czterech krajach

Arkema to kolejny producent z branży chemii budowlanej, wyróżniony certyfikatami Top Employer. Firma otrzymała po raz pierwszy tytuł w czterech krajach: Francji, Chinach, USA i Brazylii.

Arkema Top Employer

Thierry Parmentier. Fot. arch. Arkema

Certyfikat Top Employer jest wręczany za wzorowe praktyki w dziedzinie HR w konkretnych krajach. W czterech państwach, w których wyróżniona została Arkema, zatrudnione są dwie trzecie wszystkich pracowników firmy.

Rygorystyczne kryteria

Przyznawany na podstawie wyników sondażu tytuł Top Employer to potwierdzenie, że firma dba o środowisko pracy zatrudnionych osób i zarządzanie ich karierą. Jak mówi Thierry Parmentier, wiceprezes wykonawczy Arkemy z działu Global Human Resources and Communications:

Przyznane nam jako pracodawcy wyróżnienie Top Employer to wyraz uznania dla naszego nieustannego zaangażowania w obszarze HR oraz jakości zarządzania. Zwłaszcza w skomplikowanym okresie pandemii COVID-19 i pracy z domu, który wymagał adaptacji.

Certyfikat przyznawany jest na podstawie wyników sondażu HR Best Practices, związanego z dogłębnym audytem, któremu towarzyszy 400 pytań. Tak rygorystyczny proces oceny zapewnia pełną obiektywność. Sprawdzane są wszystkie aspekty działań HR: rekrutacja, jakość życia w pracy, zarządzanie karierą, szkolenia i rozwijanie umiejętności, promowanie różnorodności.

Kolejne wyróżnienie

Jak podkreśla Parmentier, to już kolejne – po nagrodach Forbes Best Employers i Happy Trainees – wyróżnienie potwierdzające, że Arkema jest dobrym miejscem do pracy. Każdego roku Arkema rekrutuje średnio od 1300 do 1800 nowych pracowników na całym świecie, z czego 70% – we Francji, Chinach, Stanach Zjednoczonych i Brazylii.

Źródło: Arkema

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA