REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Allegro – pełen wybór farb do ścian

Oferta wytwórców farb jest dziś niezwykle bogata – różne rodzaje, zastosowania, odcienie, efekty dekoracyjne… Czy istnieje miejsce, które gromadzi całe to bogactwo możliwości i gdzie możemy szybko porównać poszczególne oferty? Tak! To popularny serwis aukcyjny Allegro.

Allegro pełen wybór farb do ścianW kategorii farb w serwisie Allegro znajduje się ponad 10 000 produktów. Są wśród nich marki doskonale znane na polskim rynku (m.in. Dekoral, Dulux, Beckers, Śnieżka), ale również farby z oferty mniejszych producentów, często dorównujące jakością wiodącym markom, a do tego wyróżniające się dodatkowymi funkcjonalnościami. Tutaj nie musimy ograniczać się do standardowego asortymentu, jaki znamy z półek marketów budowlanych.

Do salonu, do kuchni, do pokoju dziecka

Na Allegro bez problemu znajdziemy farby potrzebne na różnych etapach prac malarskich. Grunt przyda się, jeśli chcemy diametralnie zmienić kolor ściany, farba izolująca plamy – jeśli mamy do czynienia z mocno zabrudzoną ścianą i obawiamy się, że zanieczyszczenia przebiją przez nową warstwę farby. Spośród standardowych farb wykończeniowych do wyboru mamy natomiast różne rodzaje produktów – m.in. akrylowe, lateksowe czy ceramiczne. Są one dostępne w szerokiej palecie odcieni oraz w różnych stopniach połysku. Jeżeli obawiamy się zabrudzeń, wybrać możemy coraz popularniejsze farby plamoodporne i odporne na ścieranie.

W serwisie dostępne są także produkty przeznaczone do konkretnych pomieszczeń. Farby typu kuchnia i łazienka są bardziej odporne na wilgoć i zagrzybienie, a z kolei te do sypialni dziecka gwarantują nam, że nasza pociecha oddychać będzie czystym powietrzem i nie będzie narażona na alergeny. We wszystkich pomieszczeniach, gdzie wysokie jest ryzyko rozwoju grzyba ściennego, zwłaszcza jeżeli jesteśmy uczuleni, sprawdzą się farby antygrzybiczne.

Allegro pełen wybór farb do ścian

Pięknie i praktycznie

Również jeśli chodzi o efekty dekoracyjne, jest w czym wybierać. W sprzedaży w serwisie dostępne są m.in. farby strukturalne i dodatki pozwalające na uzyskanie efektów strukturalnych, a także produkty takie jak granit w płynie, farby z efektem aluminium lub z efektem perłowym. Do korekty odcienia posłużyć nam mogą pigmenty, a jeśli marzy nam się wystrój w stylu glamour – do dyspozycji są farby z brokatem lub sam brokat, jako dodatek.

Ciekawą opcją dostępną w ofercie są farby tablicowe i magnetyczne. Pozwalają one stworzyć na ścianie powierzchnię na wzór szkolnej tablicy. Taką atrakcję z pewnością docenią dzieci, ale namalowana na ścianie tablica to także świetny pomysł na przykład w kuchni, gdzie może posłużyć do pozostawiania ważnych notatek lub wiadomości dla innych domowników.

Nie tylko do ścian

Oferta Allegro to zresztą nie tylko farby ścienne. W serwisie znaleźć można pełen przekrój produktów lakierniczych, w tym m.in. farby renowacyjne do płytek, farby do betonu i posadzek, produkty na rdzę, a także farby i lakiery do drewna. W tym specjalne produkty do mebli, umożliwiające uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych.

Naprawdę nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy kliknąć.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA