REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel zamknął transakcję przejęcia Fabryo

AkzoNobel oficjalnie zamknął kolejną dużą transakcję – zakup rumuńskiej firmy Fabryo. Dzięki niej holenderski koncern został numerem 1 na rumuńskim rynku farb.

AkzoNobel Fabryo

Fot. rawpixel / pixabay.com

W ramach sprzedaży, ogłoszonej w czerwcu tego roku, w ręce AkzoNobel przeszły dwa zakłady produkcyjne i sześć centrów dystrybucyjnych, operujące w sektorze farb dekoracyjnych, klejów i zapraw murarskich. Wśród nowych nabytków koncernu znajduje się jedna z największych fabryk farb dekoracyjnych w regionie, której zdolność produkcyjna może być jeszcze zwiększona.

W roku 2017 firma Fabryo zarobiła na sprzedaży swoich produktów około 45 mln €. Jej własnością są znane i cenione w regionie marki, takie jak Savana, APLA i InnenWeiss.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA