REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

5 lat portalu produktowego PCC Rokita

PCC Rokita świętuje 5. urodziny swojego portalu produktowego. Jak podkreśla producent, w czasie tych pięciu lat portal zaczął spełniać nie tylko funkcję sprzedażową, ale i rolę profesjonalnej bazy wiedzy.

PCC Rokita

Fot. arch. PCC Rokita

Portal produktowy PCC Rokita powstał pod koniec listopada 2015. Od początku charakteryzował się udoskonaloną funkcjonalnością i prostotą obsługi, które sprawiły, że jest dziś prawdopodobnie najlepszą wyszukiwarką produktów chemicznych w Polsce.

Ponad tysiąc produktów, dziesięć języków

W ciągu ostatnich pięciu lat portal mocno się rozrósł. Początkowo w bazie znajdowało się 527 produktów sześciu spółek Grupy PCC. Obecnie liczba ta wynosi już 1146 i są to produkty trzynastu spółek Grupy.

Prócz tego portal jest również dostępny w językach obcych. Obecnie działa w dziesięciu wersjach językowych – oprócz polskiej również w niemieckiej, angielskiej, rosyjskiej, hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej, ale również portugalskiej, tureckiej i koreańskiej.

Nie tylko sprzedaż

Jak podkreśla producent, portal służy nie tylko klientom PCC Rokita. Jako profesjonalna baza wiedzy jest też wykorzystywany przez pracowników samej spółki, dostawców oraz pracowników różnych instytucji badawczych i laboratoriów.

Źródło: PCC Rokita

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA