REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Leipziger Messe przejmie organizację Paint Expo

Firma Leipziger Messe przejęła od Fair Fair organizację targów Paint Expo – jednego z największych wydarzeń branży farbiarskiej na świecie. Umowa weszła w życie 1 grudnia 2020.

Paint Expo Leipziger Messe

Markus Geisenberger, dyrektor generalny Leipziger Messe. Fot. arch. Leipziger Messe

Targi Paint Expo odbyły się po raz pierwszy w 2006 roku. Od tamtego czasu organizowane były regularnie co dwa lata w centrum wystawienniczym Messe Karlsruhe. Stały się jednym z najważniejszych branżowych wydarzeń – w ostatniej odsłonie wydarzenia udział wzięło 536 wystawców z 29 krajów oraz 11 790 gości z 88 krajów.

Ku dalszym sukcesom

Leipziger Messe cieszy się ze wzmocnienia swojego portfolio, zwłaszcza w tak trudnym pandemicznym czasie. Jak mówi Markus Geisenberger, dyrektor generalny firmy:

Paint Expo doskonale pasuje do naszej oferty. Cieszę się na współpracę z silnymi partnerami Paint Expo, międzynarodowymi wystawcami i gośćmi oraz obecną ekipą targów. Dzięki naszemu doświadczeniu w organizacji targów przemysłowych będziemy nadal rozwijać Paint Expo jako ważną światową platformę.

Jürgen Haußmann, dyrektor zarządzający Fair Fair, również wyraził przekonanie, że jako doświadczony organizator targów międzynarodowych Leipziger Messe poprowadzi Paint Expo ku dalszym sukcesom. Haußmann, który w 2006 roku stworzył targi Paint Expo, a następnie rozwinął je w dużą, międzynarodową platformę, pozostanie w funkcji doradcy.

Odpowiedzialny za rozwój targów

Osobą odpowiedzialną za przyszły rozwój targów Paint Expo będzie Gerhard Ohmacht, dyrektor wykonawczy oddziału Trade and Industrial w Leipziger Messe. Jako inżynier z obszaru przemysłowego wyspecjalizowany w sprzedaży technicznej i komunikacji sprzedażowej, ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu w przemyśle i środowiskach B2B. Kolejne targi Paint Expo odbędą się w dniach od 26 do 29 kwietnia 2022 w Karlsruhe.

Źródło: SCHULZ. PRESSE. TEXT. / Leipziger Messe

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA