REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

2,5 l farby za złotówkę – promocja Dekoral

Wystarczy tylko złotówka, by otrzymać w prezencie dodatkowe 2,5 litra farby Dekoral Akrylit W Kolor przy zakupie przynajmniej 5 litrów tego produktu – informuje firma Dekoral. Promocja potrwa jeszcze ponad tydzień.

DekoralAkrylit W Kolor to dekoracyjna farba lateksowa o podwyższonej odporności na szorowanie, świetnie sprawdzająca się w bardziej narażonych na zabrudzenia pomieszczeniach, takich jak kuchnia, jadalnia czy pokój dziecięcy.

We wrześniu dzięki promocji Dekoral można sobie pozwolić na duże malowanie – kup 5 litrów farby Akrylit W Kolor, a dodatkowe 2,5 litra dostaniesz za symboliczną złotówkę. Promocja trwa do końca września lub do wyczerpania zapasów. Zapraszamy!

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA