REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

20 mln użytkowników aplikacji Visualizer

Aplikacja Visualizer od AkzoNobel została ściągnięta już ponad 20 mln razy! W ramach świętowania firma zorganizowała specjalne akcje w Londynie i Amsterdamie.

Visualizer aplikacja AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Aplikacja Visualizer pojawiła się w roku 2014, a obecnie dostępna jest w 63 krajach na całym świecie. Służy do wizualizacji różnych kolorów farb na ścianach konkretnych pomieszczeń w czasie rzeczywistym. Innowacyjna technologia widzenia komputerowego sprawia, że na naszym smartfonie lub tablecie widzimy realistyczną wizję pokoju pomalowanego na dany kolor (z pominięciem mebli i innych elementów – aplikacja w inteligentny sposób „maluje” wokół nich w trakcie przesuwania smartfona lub tabletu).

Aby uczcić 20 mln pobrań aplikacji, w piątek 22 czerwca zorganizowano specjalne akcje w dwóch kolorowych europejskich miastach – Amsterdamie i Londynie. Uczestnicy mogli przy pomocy Visualizera oraz rzeczywistości rozszerzonej pomalować na dowolny kolor londyński Trafalgar Square oraz Museumplein w Amsterdamie.

Visualizer odniósł ogromny sukces – dotychczas przy pomocy niego wygenerowano ponad 400 mln wizualizacji. Korzystają z niego klienci z całego świata, najbardziej popularny jest jednak w krajach Ameryki Południowej oraz w Turcji. Od niedawna aplikacją cieszyć się mogą również klienci na Bliskim Wschodzie. Zainteresowani mogą ją pobrać w sklepie iOS App Store oraz Google Play, gdzie dostępna jest pod nazwą Dulux Visualizer.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA