a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacji20 mln użytkowników aplikacji Visualizer

20 mln użytkowników aplikacji Visualizer

Aplikacja Visualizer od AkzoNobel została ściągnięta już ponad 20 mln razy! W ramach świętowania firma zorganizowała specjalne akcje w Londynie i Amsterdamie.

Visualizer aplikacja AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Aplikacja Visualizer pojawiła się w roku 2014, a obecnie dostępna jest w 63 krajach na całym świecie. Służy do wizualizacji różnych kolorów farb na ścianach konkretnych pomieszczeń w czasie rzeczywistym. Innowacyjna technologia widzenia komputerowego sprawia, że na naszym smartfonie lub tablecie widzimy realistyczną wizję pokoju pomalowanego na dany kolor (z pominięciem mebli i innych elementów – aplikacja w inteligentny sposób „maluje” wokół nich w trakcie przesuwania smartfona lub tabletu).

Aby uczcić 20 mln pobrań aplikacji, w piątek 22 czerwca zorganizowano specjalne akcje w dwóch kolorowych europejskich miastach – Amsterdamie i Londynie. Uczestnicy mogli przy pomocy Visualizera oraz rzeczywistości rozszerzonej pomalować na dowolny kolor londyński Trafalgar Square oraz Museumplein w Amsterdamie.

Visualizer odniósł ogromny sukces – dotychczas przy pomocy niego wygenerowano ponad 400 mln wizualizacji. Korzystają z niego klienci z całego świata, najbardziej popularny jest jednak w krajach Ameryki Południowej oraz w Turcji. Od niedawna aplikacją cieszyć się mogą również klienci na Bliskim Wschodzie. Zainteresowani mogą ją pobrać w sklepie iOS App Store oraz Google Play, gdzie dostępna jest pod nazwą Dulux Visualizer.

Źródło: AkzoNobel