REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Star – nowa kolekcja farb proszkowych Axalta

Axalta CS wprowadza do sprzedaży nową kolekcję farb proszkowych Star, które świetnie sprawdzą się zarówno jako powłoki przemysłowe, jak i w roli dekoracyjnych farb do mebli.

Star Axalta

Fot. arch. Axalta CS

Farby Star stosować można zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Oprócz nowych odcieni i efektów wykorzystują one również stare i sprawdzone – Classic, Mineral oraz Best of.

Kolekcję podzielono na trzy zestawy – Modern, Vintage oraz Timeless. Farby Modern pasują do minimalistycznych, nowoczesnych aranżacji, Vintage to powiew klasyki, natomiast w palecie Timeless znajdziemy kolory ponadczasowe i uniwersalne, takie jak biała perła.

Jak zapewnia producent, oprócz walorów estetycznych produkty z kolekcji Star wyróżnia też wysoka jakość. Są to farby w jakości Alesta AP, wysoce odporne na ścieranie, zabrudzenia oraz warunki atmosferyczne.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA