REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sika przejmuje Everbuild Building Products

Firma Sika przejęła Everbuild Building Products, największego niezależnego brytyjskiego dostawcę impregnatów, klejów i chemii budowlanej.

Everbuild

fot. Everbuild

Everbuild to przedsiębiorstwo z siedzibą w Leeds, powstałe w 1994 roku i zatrudniające obecnie 270 pracowników. Jego roczny dochód wynosi prawie 73 mln euro.

Na mocy transakcji firma zacznie funkcjonować jako oddział Sika UK, przy czym skład zarządu nie zmieni się. Dla Everbuild jest to szansa na skorzystanie z bogatego doświadczenia koncernu Sika i jego nowoczesnych metod badawczych i produkcyjnych, Sika natomiast może w ten sposób umocnić swoją pozycję w Wielkiej Brytanii oraz ogólnie w segmencie chemii budowlanej.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA