REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Arborea Metal – metalizujące lakiery do drewna od ICA

W ramach projektu Arborea Sun grupa ICA opracowała nową kolekcję wodorozcieńczalnych lakierów do drewna – tym razem z efektem metalicznym. Produkty z linii Arborea Metal nadadzą boazerii i stolarce zewnętrznej elegancki, świeży wygląd.

Arborea MetalOczywiście estetyka to nie wszystko. Pigmenty metaliczne zapewniają również ochronę przed promieniami UV, dzięki czemu powłoki z kolekcji Arborea Metal są trwałe i nie ulegają odbarwieniom.

Seria IM764VM (wodorozcieńczalne impregnaty metalizujące) zawiera 6 kolorów i pozwala nadać drewnianym fasadom efekt starego drewna. Nakładane w dwóch warstwach, impregnaty te zabezpieczają drewno i czynią je miłym w dotyku. Mogą być też stosowane do odświeżania starych i zniszczonych elementów drewnianych. Z kolei wodne nawierzchnie metalizujące z serii LA321VM dostępne są w 9 kolorach i zapewniają stolarce zewnętrznej świeży, przykuwający uwagę wygląd.

Źródło: Grupa ICA

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA