REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  P2i
Smartfony Huawei z powłoką P2i

Smartfony Huawei z powłoką P2i (News)

Firma Huawei ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży jednego ze swoich flagowych produktów w wersji zabezpieczonej technologią P2i. Nanopowłoka odpycha płyny, chroni więc urządzenie przed uszkodzeniem spowodowanym rozlaniem.
100 milionów smartfonów z nanopowłoką P2i

100 milionów smartfonów z nanopowłoką P2i (News)

P2i, światowy lider produkcji nanopowłok odpychających płyny, ma powody do świętowania – jego powłoki zabezpieczają już 100 milionów smartfonów!
Farby superhydrofobowe – spray kontra plazma

Farby superhydrofobowe – spray kontra plazma (Artykuł)

Superhydrofobowe farby w sprayu na tkaniny. Wystarczy spryskać but lub koszulkę, by chronić powierzchnię przed zalaniem i zabrudzeniem. Rozwiązanie szybkie i wygodne, ale czy trwałe? Alternatywą są powłoki nanoszone z użyciem plazmy. Przyjrzyjmy się wadom i zaletom obydwu opcji.

Powłoki na obuwie od P2i (Multimedia, Video)

Nikogo nie trzeba przekonywać, że bieganie w przemoczonych butach nie należy do przyjemności. Firma P2i proponuje technologię, która pozwoli pozbyć się tego problemu na zawsze.
Impregnowane plazmą – superhydrofobowe

Impregnowane plazmą – superhydrofobowe (Artykuł)

Każdemu z nas zdarzyło się kiedyś przemoknąć do suchej nitki lub zalać zupą ulubiony obrus mamy. Dzięki najnowszym odkryciom naukowców takie problemy mogą już wkrótce stać się przeszłością. Na scenę wkraczają superhydrofobowe tkaniny, których żadna wilgoć się nie ima.
 REKLAMA